•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Христос Воскрес !!!

Автор Повідомлення
Білогіря

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 14:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бродник написав:
Повна хаванагіла! Раз на рік українські націоналісти збираються у храмі й славлять людей Ізраїля (а може й себе вважають часткою тієї ж спільноти)... Такий-собі толерантний гламурчик.

Ви я також як я зрозумів не зовсім "розумієте" форум ?

Він же Кирило Кожумяка.
джоган

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 14:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бродник написав:
Повна хаванагіла! Раз на рік українські націоналісти збираються у храмі й славлять людей Ізраїля (а може й себе вважають часткою тієї ж спільноти)... Такий-собі толерантний гламурчик.

Image

Це картинка 40-х років... "Гламурні" були хлопці...? Я ото думаю, якби раптом воскрес Р.Шухевич, кого б він розстріляв першими...?
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

джоган написав:
Я ото думаю, якби раптом воскрес Р.Шухевич, кого б він розстріляв першими...?
- я йому сказав би що я не славлю народ Ізраїля і славити його не буду ніколи і нізащо, навіть перед карою смерти. Я славлю тільки Україну та українську націю.

ПовідомленняНаписане: 13 квітня 2010, 23:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

шляк би мене трафив написав:
джоган написав:
Я ото думаю, якби раптом воскрес Р.Шухевич, кого б він розстріляв першими...?
- я йому сказав би що я не славлю народ Ізраїля і славити його не буду ніколи і нізащо, навіть перед карою смерти. Я славлю тільки Україну та українську націю.

Так взагалі не треба нікого славити.
Тим більше народ, даже якщо він і Боговибраний.

Але: " ..кого люблю , того наказую..."

Він же Кирило Кожумяка.
Лісник

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Невдозі буде вже 2 тис.років, як згаданий вище нарід вже не є "богообраним", а лише одним з серед усіх інших народів, до яких, до речі, пішли апостоли (а разом з ним ще декілька десятків послідовників) проповідувати Боже Слово, в т.ч. на терени Давньої України, тоді ще повною політеїстичних уявлень про Світ Духовний і його взаємодію зі Світом Фізичним (матеріальним).

Юдеї взагалі узяли на себе та своїх дітей фізичну кров Сина Божого, а отже й повну відповідальність за його страту руками римлян найганебнішим у ті часи засобом разом з карними злочинцями. Вони його самі відцурались, хоча Ісус наполегливо й терпляче проповідував свої Нові Заповіді і серед них і серед інших народів тодішнього поліетнічного Ізраїля.

Тому будь-які волання на тему християнства як "жидівської" релігії я перегортаю з байдужістю, як свідчення поверхового ознайомлення з суттю цього вчення, при всій повазі до тих, хто з найкращих помислів і любові до української Нації шукає іншого для неї духовного вчення, замість того, що узяти той Меч, що дав нам Господь Ісус та вигнати лихварів та визискувачів з Храму Бога, яким є наша Україна, а лихварство та продажність з наших Душ.

"Непротивлення Злу силою - теж гріх". Є.Сверстюк на лекції про християнство Т.Шевченка у Києво-Могилянській Академії.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 13:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:
Невдозі буде вже 2 тис.років, як згаданий вище нарід вже не є "богообраним",...

Шановний Лісник !
Міф про 2-охтисячорічну історію "богообраності" налічує приблизно 300-400 років.
І впроваджений в суспільну думку він був завдяки фінансово-політичному впливу як західноєвропейських масонських лож (а у фінансову залежність від них потрапив навіть Папа Римський), так і тому, що жиди-вихрести(ті, що прийняли християнство, принамні - зовні) поступово
зайняли престоли багатьох (та, мабуть, всіх європейських) монархій та князівств і діяли дуже організовано.
Наслідок жидівського звичаю, описаного в Старому Завіті, "підкладати" "фараону" дружину-жидівку і завдяки цьому отримувати фактичне повновладдя в державі, а також наступників престолів - жидів, з усіма витікаючими, якраз чітко підкріплюється тим фактом, як король Данії демонстративно їздив на коні з шестикутною зіркою на грудях, під час окупації німцями, начебто на знак протесту. Але це відбувалось насамперід завдяки тому, що він чітко усвідомлював свою справжню національну приналежність.
З більш давніх прикладів досить цікавим, в цьому сенсі, є престолонаслідування в Англії дочки "простої" фрейліни Анни Болейн - Катерини 1, після того, як дочка Генріха 8-го від Катерини Арагонської, Марія 1 Тюдор, що почала боротьбу з жидівством (яке за допомогою релігійних чинників почало активно розколювати суспільство), раптово "захворіла на лихоманку" і померла.

Існує достатньо фактів, що підтверджують цю думку.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В тому, що існує організований захист жидами власних національних інтересів усілякими витонченими засобами, в т.ч. за допомогою мислевірусів про "богообраність", виключність і геніяльність, а також спекуляцією співчуттям до постраждалих, мімікрією з метою виживання, інтриганство з метою посісти очільні місця в керівній еліті інших Націй та спеціалізації на лихварстві, я сумніву не маю.
Тож наївними не будьмо.

Натомість треба розуміти, що безпосередні загрози українській Нації і її державності спричинені не стільки, або тільки жидами, а насамперед російським націоналізмом та його холуями калєснічєнкамі etc.
Яку частку серед вороже налаштованих до українства "рассійан" на кшталт толиків васерманів, посідають жиди, я не знаю, та й немає для мене різниці, скільки лайна і яких сортів бОвтається у бовтуні "русскава міра".
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 13:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:

Яку частку серед вороже налаштованих до українства "рассійан" на кшталт толиків васерманів, посідають жиди, я не знаю, та й немає для мене різниці,

І це - правильно.
Але те, що розколи серед українців відбуваються саме завдяки впливам жидів і на гроші, що вони в самих же українців і вкрали, це ми маємо чітко усвідомлювати.

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Лісник написав:

Яку частку серед вороже налаштованих до українства "рассійан" на кшталт толиків васерманів, посідають жиди, я не знаю, та й немає для мене різниці,

І це - правильно.
Але те, що розколи серед українців відбуваються саме завдяки впливам жидів і на гроші, що вони в самих же українців і вкрали, це ми маємо чітко усвідомлювати.

О-о-о, дійшло нарешті!!! Я ся тішу! Та теж саме я вам тут, он уже кілька днів поспіль, намагаюся втовкмачити!!! Правда деякі "добродії" мої повідомлення видаляють...
Лісник

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо впливу...Звичайно, вплив є. Але є свої рідні "але"...

Ось приклад...

Чи є впливом жидів позиція "супєрпатріатічєскай" УНП з приводу висловлення недовіри Я.Сухому в Тернополі?

Ото читаю заяви очільників УНП на кшталт Ніколіни на сайті цієї партії http://www.unp.ua/ua/bodycomments/27372.htm і дивуюсь.
Гучно прокричати про лядсько-кацапську виставку - розуму, звичайно, вистачило, а підтримати принципову позицію Свободи в Тернополі - то якесь потьмарення мізків починається за принципом "хай у сусіда корова здохне".
Лісник

ПовідомленняНаписане: 15 квітня 2010, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

нарід.
вибачте за оф-топ.
шляк би мене трафив

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2010, 01:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:
хоча Ісус наполегливо й терпляче проповідував свої Нові Заповіді і серед них і серед інших народів тодішнього поліетнічного Ізраїля.
- ви "святе письмо" неуважно читали. Він казав що він прийшов щоб врятувати овець дому ізраїлєвого. А взагалі то Ісус - це міфічний персонаж.
Цитата:
Тому будь-які волання на тему християнства як "жидівської" релігії я перегортаю з байдужістю
- а дарма. Це жидівська релігія створена жидами з метою панування над иншими націями.
Пропоную уважно почитати три невеличкі праці :
1. Іван Франко - "Сотвореннє Сьвіта"
http://www.svit.in.ua/kny/bookfra1.htm
2. проф. Володимир Шаян - "Біблія як ідеологія"
http://www.svit.in.ua/kny/booksha0.htm
3. Лев Силенко - Переоцінка духовної вартости.
http://www.svit.in.ua/kny/booksil1.htm

А для детального студіювання пропоную книгу "Антологія християнства"
доктора філософських наук Лозко Галини Cергіївни
http://kultura.ho.ua/bib_sofia_kf.htm

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2010, 07:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:

"Непротивлення Злу силою - теж гріх". Є.Сверстюк на лекції про християнство Т.Шевченка у Києво-Могилянській Академії.

Апостол Є. Сверстюк? Не чув.
А от в Євангелії від св.Матвія:
Цитата:
Не противтеся злому

"Ви чули, що сказано: "Око за око, і зуб за зуба". А Я вам кажу не противитись
злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, — підстав йому й другу. А хто
хоче тебе позивати й забрати сорочку твою, — віддай і плаща йому. А хто
силувати тебе буде відбути подорожнє на милю одну, — іди з ним навіть дві. Хто
просить у тебе — то дай, а хто хоче позичити в тебе — пе відвертайсь від нього.

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2010, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Читав Святе Писання, не хвилюйтесь. І про Святе Передання теж маю уявлення.
Ви, Шляк, та й усі ці силенки etc, дуже схожі на свідків єгови :) у своїй критиці.
Ті теж насмикають цитат з Біблії і думають, що усе знають.
Ну то таке... Клініка... Взагалі не християни...

Верба, треба відчувати коли застосувати Силу задля захисту себе, родини, Нації, а коли треба дати шанс конкретній людині усвідомити її злочинство. Про помисли уяву маєте? Думайте.

До речі, глузування над апостолами дорівнює глузуванню над Духом Святим. Ферштейн, до чого я?

Щасти.
верба

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2010, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:

Верба, треба відчувати коли застосувати Силу задля захисту себе, родини, Нації, а коли треба дати шанс конкретній людині усвідомити її злочинство. .

Не дає христова віра захищати себе. Я Вам привів апостольські слова, які не дають другого розуміння. Ви правильно пишете
Цитата:
, що узяти той Меч, що дав нам Господь Ісус та вигнати лихварів та визискувачів з Храму Бога, яким є наша Україна, а лихварство та продажність з наших Душ.

Але коли в цьому реченні стоїть "Господь Ісус", то речення позбавляється змісту і вступає в суперечку з вченням Ісуса.
Коли слово "Ісус" з речення забрати, то зміст появляється, але суперечка переноситься в Вашу душу.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,